Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden building motorized aluminum pergola ] mecz 119 Produkty.
Hardtop Louver Zmotoryzowany aluminiowy budynek ogrodowy Pergola ze światłem LED
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
Wodoodporna aluminiowa pergola z napędem ogrodowym 2,0 mm
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
10 X 12 Ft Zmotoryzowana aluminiowa chowana pergola Outdoor Bioclimatic Louvered Pergola
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał produktu: | stop aluminium |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Szczegóły materiału dachu: | Zmotoryzowana żaluzja |
| Funkcja produktu: | Ochrona przed słońcem, deszczem i wiatrem |
Wodaodporna, silnikowa pergola aluminiowa do montażu na ścianie w basenie i ogrodzie
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Biała aluminiowa pergola z napędem do basenu, do projektowania ogrodu
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Pergola aluminiowa z silnikiem 3x3m Rozmiar Instalacja ścienna
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
|---|---|
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
260mm Blade Regulowany dach żaluzji Aluminiowa Pergola
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Nóż: | 260 mm |
Zewnętrzna osłona elewacji Regulowana aluminiowa pergola z żaluzjami
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Nóż: | 260 mm |
Zmotoryzowana aluminiowa zewnętrzna pergola Bioclimatica Shade Wodoodporna konstrukcja domu
| Pozycja produktu: | Łuk pergoli, budynek ogrodowy |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | biały, czarny gery, dostosowany; |
| Funkcjonować: | wodoodporny, parasol przeciwsłoneczny, produkcja deszczu, projektowanie ogrodu; |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Led Light Motorized Aluminiowa Pergola Odporna na gryzonie do budowy ogrodu
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcjonować: | Wodoodporna, przeciwsłoneczna, aluminiowa pergola do produkcji deszczu |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |


