Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden building motorized aluminum pergola ] mecz 119 Produkty.
Indywidualny system zdalnego sterowania silnikami chowanymi do markiz architektonicznych
| Materiał: | Tkanina z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie: | Osłona przeciwsłoneczna |
| Imię: | Indywidualny system zdalnego sterowania silnikiem markizy z fasadą architektoniczną |
| kolor: | Różnorodny |
| Podanie: | Wewnętrzna/Zewnętrzna |
Architektoniczna wodoodporna chowana markiza, chowane zewnętrzne markizy z pilotem zdalnego sterowania
| Materiał: | Tkanina z włókna szklanego |
|---|---|
| Imię: | Zaprojektowany system zdalnego sterowania silnikiem markizy architektonicznej fasady |
| Stosowanie: | Osłona przeciwsłoneczna |
| kolor: | Różnorodny |
| Podanie: | Wewnętrzna/Zewnętrzna |
SUNC 3x3m naścienna aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna wiatroodporna ochrona przeciwsłoneczna
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Aluminiowe pergole naścienne |
| Kolor: | Biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowe pergole naścienne |
| Przestrzeń w pokoju: | Budynek ogrodowy, na zewnątrz |
SUNC 4x4m naścienny aluminiowy ręczny żaluzjowy pergola zewnętrzny budynek Gaeden wodoodporny
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | Czarny, szary, biały |
| Funkcja: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | Ręczna pergola żaluzjowa 4*4 M |
Building Shade Niestandardowe rolety elektryczne Zewnętrzne elektryczne architektoniczne
| Imię: | Dostosowane żaluzje komercyjne zewnętrzne elektryczne odcień budynku architektonicznego |
|---|---|
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| Kontrola: | Ręczny/elektryczny/bateryjny |
| Szczegóły pakowania: | karton lub skrzynka drewniana |
Tkanina PVC Zwijany ekran boczny markizy Aluminiowa dostosowana zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Gazabo
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC ze światłami LED 3 - 5 lat gwarancji
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC ze światłami LED 3 - 5 lat gwarancji
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Markiza chowana Acchitectural Dostosowany rozmiar w różnych kolorach
| Materiał: | Tkanina z włókna szklanego |
|---|---|
| Imię: | FCS acchitectural fasadowy system zdalnego sterowania silnikiem markizy, |
| Stosowanie: | Osłona przeciwsłoneczna |
| kolor: | Różnorodny |
| Podanie: | Wewnętrzna/Zewnętrzna |


