Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden building motorized aluminum pergola ] mecz 119 Produkty.
Pergola aluminiowa z napędem zewnętrznym RGB Light 4X6m z żaluzjami
| przedmiot: | aluminiowa pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4X6m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
4X6m 3x5m Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna do budowy ogrodu na zewnątrz
| przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4x4m ; 4x4m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; 3x5 |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Budynek ogrodowy Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola Biała DIY 3x3 3x4
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar pergoli: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Wodoodporny dach żaluzjowy z napędem aluminiowym pergola malowany proszkowo
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzna, zmotoryzowana aluminiowa regulowana żaluzjowa pergola z zamkiem błyskawicznym
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Szczegóły materiału dachu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
| Funkcja produktu: | Ochrona przed słońcem, deszczem i wiatrem |
Dostosowany rozmiar, sterowanie zdalne z pergolu aluminiowego i integracja inteligentnego domu dla wodoodpornej, wiatroodpornej funkcji
| Product Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Wolnostojąca, zmotoryzowana pergola aluminiowa, wodoodporna, wiatroodporna, do montażu w ogrodzie, na ścianie
| Product Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Zewnętrzna aluminiowa pergola z żaluzjami 3x4m z napędem elektrycznym Biała wodoodporna markiza pergolaodporna
| Przedmiot: | Budynki ogrodowe pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana pergola |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
3x3m Zewnętrzna aluminiowa Pergola Budynek ogrodowy Zmotoryzowany żaluzj Pergola Gazebo
| Nazwa produktu: | Aluminiowy budynek ogrodowy Pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Pergola aluminiowa |
| Kolor pergoli: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Funkcjonować: | Wodoodporność, ochrona przeciwsłoneczna, ochrona przed ogniem i rdzą |
Malowana proszkowo aluminiowa pergola z żaluzjami o średnicy 2,0 mm
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |


