Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof pergola ] mecz 250 Produkty.
Regulowane żaluzje kurtynowe Aeroscreen Aluminiowy architektoniczny system kontroli słońca
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Nazwa produktu: | Regulowany architektoniczny system kontroli słońca Aeroscreen aluminiowych żaluzji ściennych |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
430 Silver Skylight Louver System Powlekanie proszkowe Wodoodporny dostosowany kolor
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Nazwa produktu: | Ściana zewnętrzna 430 srebrna Aeroscreen biały aluminiowy system świetlików dachowych fasada archite |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Systemy żaluzji fasadowych budynków, aluminiowe żaluzje przeciwsłoneczne zmotoryzowane
| Materiał: | Seria Aluminium6000 |
|---|---|
| Projekt: | Wolny |
| Kontrola: | Zmotoryzowany |
| Kształt: | skrzydło samolotu |
| Imię: | Pokrycie elewacji budynku aluminiowym systemem żaluzji słonecznych bez konstrukcji |
Zewnętrzna ręczna żaluzjowa pergola Patio Parasolka z regulowaną twardą pergolą
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarna ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 10' × 12' 10' × 10' Ręczna pergola żaluzjowa |
Nowoczesna zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami na podwórku na zewnątrz
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | 10 '× 12'; rozmiar niestandardowy |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola żaluzjowa z napędem silnikowym |
Aluminiowe zmotoryzowane zestawy dachowe Pergola z żaluzjami Wodoodporny dach tarasowy altany
| Pozycja produktu: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
Zindywidualizowana Pergola Kolor Aluminiowy Pergola wyciągalna w 3x3m Rozmiar
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Zastosowana kolorowa pergola aluminiowa do zamontowania na ścianie
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Samodzielna pergola aluminiowa z silnikiem do basenu w konstrukcji ściennej
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem żaluzjowym Bioclimatic Outdoor 10 X 12 Ft
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał produktu: | stop aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Szczegóły materiału dachu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Ochrona przed słońcem, deszczem i wiatrem |


