Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof pergola ] mecz 250 Produkty.
Silnik IP67 100 * 65 * 2 mm Rynny Wodoodporna chowana pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
SGS 10x10 Przesuwna pokrywa Aluminiowa pergola z rozsuwanym dachem
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Obciążenie śniegiem 160 kg / M2 Bioklimatyczna dołączona zadaszona pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Powłoka PVDF System dachowy z żaluzjami ze stopu aluminium Publiczny budynek mieszkalny ze stopu aluminium
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
Aluminiowa, przeciwdeszczowa, zmotoryzowana pergola żaluzjowa z regulowanym dachem 12 X 10 X 13 Ft
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 12' × 12' ;12' × 20' ;10' × 10' ;10' × 20' ;dostosowane |
| Akcesoria: | wodoodporne gniazdo; rolety ziptrack; szklane drzwi; migawka; światło RGB |
Wiatroodporna, zmotoryzowana aluminiowa pergola z regulowanym dachem 10 "X 13"
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Niestandardowa ramka z stopem aluminiowym 6063 i IP67 testowania motora łupek ostrza wyciągalny dach Pergolla
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
4x4m Regulowana ręczna żaluzjowa pergola Wodoodporna aluminiowa altana dachowa
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
12 "X 20" Wodoodporna zewnętrzna aluminiowa pergola z regulowanym dachem
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 10' × 10'; 10' × 13'; 10' × 20'; 12' × 20' ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
SUNC 5m X 3m zmotoryzowana aluminiowa pergola ogrodowa Patio elektryczny dach pergoli
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor produktu: | czarny, szary, biały, brązowy |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola żaluzjowa z napędem silnikowym |


