Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof pergola ] mecz 250 Produkty.
3 X 3 Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna ogrodowa pergola Patio z roletami zewnętrznymi
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola żaluzjowa z napędem silnikowym |
Ogród 5x3 Pergola aluminiowa z silnikiem Bioklimatyczny patio zewnętrzny China Manufacturer
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | 3x4 ; 3x4 ; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; motorized aluminium per |
| Styl: | Nowoczesna, zmotoryzowana, wysuwana pergola z żaluzjami |
180 km / h Odporność na wiatr Markiza żaluzjowa Składana altana dachowa
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aluminiowa altana pergola z napędem RGB Light z roletami zewnętrznymi Zipscreen
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 10' × 12'; 10 '× 10'; 10 '× 13'; niestandardowy rozmiar |
| Nowoczesny styl: | Projekt światła RGB |
Wodoodporna ręczna aluminiowa pergola Hardtop Garden Building Altana
| Przedmiot: | Pergola ręczna |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
3X5 4x4 Szary zmotoryzowany aluminiowy budynek ogrodowy Pergola z roletami zewnętrznymi
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;;3x5 ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Budynek ogrodowy Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna z żaluzjami 4X4m
| przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4X4m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z żaluzjami z napędem silnikowym |
Wodoodporna ręczna zmotoryzowana altana ogrodowa z wytłaczanej pergoli z aluminium
| Przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwa w montażu pergola |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
Wytłaczany budynek ogrodowy Wodoodporna pergola Łatwy montaż
| Przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwa w montażu pergola |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
Powłoka PVDF Aluminiowe żaluzje przeciwsłoneczne 250 Aeroscreen Architectural Dostosowany kolor
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Nazwa produktu: | 250 Architektoniczny system kontroli słońca Aeroscreen aluminiowych żaluzji przeciwsłonecznych |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |


