Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium electric pergola roof ] mecz 203 Produkty.
Samodzielna pergola aluminiowa z silnikiem do basenu w konstrukcji ściennej
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Smart Aluminium Perforated Panel / Aluminium Retractable Pergola
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Zmiennik podłogowy z silnikiem Pergola aluminiowa 6063 T5
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | white , black ; biało-czarny ; gery ;brown ;customized size gery; brązowy; r |
| Rozmiar produktu: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; 5X3 m, 3X4 m, 4X4 m; Customized Szie Dostosowany rozmia |
| Styl: | wyciągająca się pergola z szyfrem |
Elektryczny pawilon ze stopu aluminium zainstalowany na dachu dziedzińca willi Taras Aluminium Pergola Louver
| Pozycja produktu: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Wielkość: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
Inteligentna pergola aluminiowa z zdalnym sterowaniem i integracją domową
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
10 "X 10" zewnętrzna aluminiowa pergola Patio wodoodporna ogrodowa urządzona pergola
| Przedmiot: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; 10" X 10" ; 10" X |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
Zindywidualizowany rozmiar Pergola z aluminium do ogrodu i basenu
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
5x3m Pergola Aluminiowa do wyciągania do basenu zewnętrznego
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
Pergola dachowa z chowanym dachem o gramaturze 850 g / m2 z PVC
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Aluminiowa rama PCV Żagiel chowany dach Pergola Pilot zdalnego sterowania
| Imię: | Wytrzymała, bioklimatyczna, zmotoryzowana, aluminiowa, chowana markiza z PVC |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | Poliester 850g/m2 |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |


