Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium electric pergola roof ] mecz 203 Produkty.
Wodoodporna ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna aluminiowa altana ogrodowa 4x4m
| Element pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał pergoli: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Osłona przeciwsłoneczna naścienna ręczna żaluzjowa pergola |
| Rozmiar produktu: | 4 * 4 M, 4 * 3 M, 3 * 3 M, niestandardowy rozmiar |
3x6m Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium Zewnętrzna wodoodporna altana ogrodowa
| Nazwa produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiały: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Niestandardowy kolor: | Czarna, biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar produktu: | Rozmiar niestandardowy 4*4 M, 4*3 M, 3x3m, 3x6m |
10 '× 13' Aluminiowa zewnętrzna żaluzjowa pergola Patio Patio Patio z regulowanym dachem
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
| Kolor produktu: | szara, dostosowana ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | Ręczna pergola żaluzjowa 10' × 13' |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Bioclimatic Zewnętrzna, zmotoryzowana, żaluzjowa aluminiowa markiza Pergola, wodoodporna 4 x 4 m
| Przedmiot: | Budynki ogrodowe pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana pergola |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Aluminiowa zmotoryzowana wodoodporna markiza z pergolą 4 x 6 mm
| Przedmiot: | pergola ogrodowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana pergola |
| Szczegóły materiału dachu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcja produktu: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie Pergola |
Budynek ogrodowy Stalowa żaluzja Aluminiowa Pergola Wytłaczana odporna na zgniliznę
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
10 '× 10' Regulowany Hardtop Ręczny żaluzjowy Pergola Outdoor Patio Sun Shade Shelter
| Nazwa produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiały: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Niestandardowy kolor: | Czarna, dostosowana ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Zewnętrzna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar produktu: | Dostosowana ręczna pergola żaluzjowa 10' × 10' |
Zastosowana kolorowa pergola aluminiowa do zamontowania na ścianie
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z bokami Czarna żaluzjowa pergola ogrodowa na dachu
| Przedmiot: | pergola dachowa z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | pergole czarne |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola żaluzjowa |
Zindywidualizowana Pergola Kolor Aluminiowy Pergola wyciągalna w 3x3m Rozmiar
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |


