Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden building motorized aluminum pergola ] mecz 119 Produkty.
PVC Pergola Nowoczesna chowana markiza przeciwsłoneczna Aluminiowe automatyczne markizy przeciwsłoneczne
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Zewnętrzne chowane systemy pergoli z PVC z osłoną przeciwdeszczową i tarasem
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Powdowe powłoki składane dach pergola wolno stojący kolor dostosowany
| Wykończenie żaglu: | Pergola PCV |
|---|---|
| Instalacja: | Pozostałe urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8703 |
| Kolor: | niestandardowe |
| Pozycja: | Pergola z rozsuwanym dachem |
| Projekt: | Naścienny lub wolnostojący |
Ochrona przed deszczem Wodoodporny chowany ekran markizy Pergola z tkaniną
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Zewnętrzna wodoodporna chowana markiza z aluminiowym ekranem bocznym Pation Pergola
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Ochrona przed deszczem chowana markiza Outdoor Sunshade Pergola 3 - 5 lat gwarancji
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Zdalnie sterowana chowana markiza ogrodowa Alunimium Altana boczna z oświetleniem LED
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Chowana markiza ze stopu aluminium Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
System zdalnego sterowania silnikiem markizy ogrodowej Patio altanka Trwały
| Materiał: | Tkanina z włókna szklanego |
|---|---|
| Imię: | System zdalnego sterowania silnikiem markizy ogrodowej z altanką ogrodową |
| Stosowanie: | Osłona przeciwsłoneczna |
| kolor: | Różnorodny |
| Podanie: | Wewnętrzna/Zewnętrzna |
Aluminiowa chowana markiza Dostosowany ekran Pergola ze światłami LED
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |


