Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden arches motorized aluminum pergola ] mecz 117 Produkty.
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola 12 "X 20" z regulowanym dachem i żaluzjami Zipscreen
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar produktu: | 10' × 10'; 10' × 13'; 10' × 20'; 12' × 20' ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
IP67 Patio Zewnętrzne Regulowane Żaluzje Zmotoryzowane Aluminiowe Zestawy Pergoli Akcesoria
| przedmiot: | akcesoria aluminiowe do pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| ROZMIAR: | Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
Pergola aluminiowa z napędem zewnętrznym 3X3 3x4 3x5 z szarymi roletami
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Zewnętrzna aluminiowa pergola z żaluzjami 3x4m z napędem elektrycznym Biała wodoodporna markiza pergolaodporna
| Przedmiot: | Budynki ogrodowe pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana pergola |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
Malowana proszkowo aluminiowa pergola z żaluzjami o średnicy 2,0 mm
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Wodoodporna aluminiowa pergola z napędem ogrodowym 2,0 mm
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzna wytłaczana zmotoryzowana aluminiowa powłoka PVDF 6063 Pergola
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Regulowana, odporna na deszcz, aluminiowa pergola Hardtop 10 X 13 FT na patio na tarasie
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; customized dostosowane |
| Rozmiar: | 10' × 12' ; 10' × 12'; 10' × 10' ;10' × 13' ;custom |
| Styl: | Regulowana żaluzjowa pergola dachowa |
Zewnętrzny niestandardowy zmotoryzowany aluminiowy dach żaluzjowy Pergola ze światłem RGB
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ;12' × 20' ;10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Hardtop Louver Zmotoryzowany aluminiowy budynek ogrodowy Pergola ze światłem LED
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |


