Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden arches motorized aluminum pergola ] mecz 117 Produkty.
Odporna na deszcz, zmotoryzowana aluminiowa pergola, dach żaluzjowy z pergolą do budowy ogrodu
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | czarny ; biały ; gery ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10' × 12' ; 10' × 12'; 10' × 10' ;10' × 13' ;custom |
| Styl: | Regulowana żaluzjowa pergola dachowa |
RGB Light 12 "X 20" zmotoryzowana aluminiowa pergola z zewnętrznymi roletami Ziptrak
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 12 '× 20' ';dostosowany rozmiar |
| Słowa kluczowe: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
10 "X 10" zewnętrzny dach patio zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | Aluminiowa pergola o wymiarach 10' × 10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Niestandardowa aluminiowa pergola z regulowanym ostrzem o średnicy 200 mm
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Wodoodporny dach żaluzjowy z napędem aluminiowym pergola malowany proszkowo
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Budynek ogrodowy Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna z żaluzjami 4X4m
| przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4X4m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z żaluzjami z napędem silnikowym |
4X6m 3x5m Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna do budowy ogrodu na zewnątrz
| przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4x4m ; 4x4m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; 3x5 |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Budynek ogrodowy Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola Biała DIY 3x3 3x4
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar pergoli: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
3x6m zmotoryzowana aluminiowa pergola altana z napędem na zewnątrz z żaluzjami dachowymi
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał: | Altana aluminiowa pergola |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Pergola aluminiowa z twardym dachem |
| Funkcjonować: | Wodoodporna, przeciwsłoneczna, aluminiowa pergola do produkcji deszczu |
Pergola aluminiowa z napędem zewnętrznym RGB Light 4X6m z żaluzjami
| przedmiot: | aluminiowa pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4X6m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |


