Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden aluminium louvered pergola ] mecz 238 Produkty.
5x3m Pergola Aluminiowa do wyciągania do basenu zewnętrznego
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
Inteligentna pergola aluminiowa z zdalnym sterowaniem
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
4X6m 3x5m Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna do budowy ogrodu na zewnątrz
| przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4x4m ; 4x4m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; 3x5 |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Aluminiowa pergola z szarym zmotoryzowanym dachem z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | Szara Aluminiowa Pergola |
| Rozmiar produktu: | 10' × 10'; 10 '× 13'; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Pergola z aluminium silnikowego 3x6m do biura
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Wodoodporne rolety zewnętrzne Zmotoryzowana pergola z aluminiową migawką
| Przedmiot: | akcesoria do pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Pergola aluminiowa z sterowaniem zdalnym
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Najlepsze rozwiązanie dla scen na zewnątrz w biurach Pergola z aluminium
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
Integracja z inteligentnym domem Pergola aluminiowa z silnikiem Szary kolor
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
|---|---|
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Pergola aluminiowa silnikowana zewnętrzna o wymiarach 3x3 m do montażu na ścianie
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |


