Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden aluminium louvered pergola ] mecz 238 Produkty.
SUNC PVDF 3.0mm Zewnętrzna składana nowoczesna aluminiowa pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Malowana proszkowo aluminiowa pergola Aerofoil 202 mm IP67
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
OEM żaluzjowy dach Pergola Aluminiowy chowany baldachim Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Odporna na gryzonie chowana aluminiowa ochrona przed deszczem Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Inteligentny dom Kompatybilna pergola silnikowa Odporna na działanie pogody Pergola aluminiowa z instalacją na ścianie
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
180 km / h Odporność na wiatr Markiza żaluzjowa Składana altana dachowa
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Silnik IP67 100 * 65 * 2 mm Rynny Wodoodporna chowana pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Samodzielna pergola aluminiowa z silnikiem do basenu w konstrukcji ściennej
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
SUNC 6x3m biała aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna ochrona przed słońcem wodoodporna
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 6x3m, niestandardowy rozmiar |
System markiz 202mm Regulowana aluminiowa pergola z wysuwanym baldachimem
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |


