Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden aluminium louvered pergola ] mecz 238 Produkty.
Regulowana wodoodporna zmotoryzowana aluminiowa pergola Eco Friendly
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Łatwo montowana wodoodporna aluminiowa pergola z belką 6063
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Wykonana na zamówienie / zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Łatwy w montażu, zrównoważony, EKOLOGICZNY, odnawialne źródła, odporny na gryzonie, odporny na gnici |
| Dostępny system czujników: | Czujnik deszczu do aluminiowej pergoli z napędem |
Bioclimatica Zewnętrzna aluminiowa markiza z pergolą z napędem, wodoodporna domowa ogrodowa
| Przedmiot: | Łuk pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biała, czarna gery, dostosowana aluminiowa pergola |
| Funkcjonować: | wodoodporny, parasol przeciwsłoneczny, produkcja deszczu, projektowanie ogrodu; |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Zmotoryzowana, odporna na warunki atmosferyczne, zmotoryzowana aluminiowa pergola żaluzjowa
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Wodoodporna ręczna zmotoryzowana altana ogrodowa z wytłaczanej pergoli z aluminium
| Przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwa w montażu pergola |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
5m x 3m silnikowy dach z podłogą aluminiową pergola patio zewnętrzne
| Pozycja produktu: | Aluminiowa pergola tarasowa |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
Wodoszczelna Pergola Aluminiowa Z silnikiem sterowana zdalnie Pergola szara zewnętrzna do basenu
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Nowoczesna wodoodporna zewnętrzna pergola aluminiowa z przesuwnymi okularami
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x3;4x6 |
| Styl: | zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
Silnik Otwarty Zamknięty Dach Zewnętrzna Aluminiowa Pergola
| Nazwa: | Zewnętrzny zmotoryzowany aluminiowy system wodoodpornych żaluzji Pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altanki, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Czujnik deszczu Ukryty drenaż Elektryczny automatyczny aluminiowy dach Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |


