Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum wall louvers ] mecz 319 Produkty.
System dachowy żaluzjowy do obsługi mieszkalnej, zdalne sterowanie dachowe z żaluzjami zewnętrznymi
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zdalne sterowanie zewnętrzne żaluzjowe systemy dachowe budujące system żaluzji słonecznych |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Zdalnie sterowane żaluzje chowane, chowane systemy dachowe żaluzjowe
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Wykonany na zamówienie aluminiowy chowany poliestrowy system dachowy świetlika
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
System dachowy świetlika z powłoką PVDF Wentylacja żaluzji
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Pergola aluminiowa z aluminium do ogrodu basenu
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Zewnętrzna Pergola Aluminiowa z silnikiem z niestandardową ramą i okrągłą prętką z aluminium 304 klasy ss
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Wyrobek z aluminium z odcinka SS 304 i pilotem
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Nowoczesny dostosowany rozmiar i ramka rury dolnej z SS Garde 304 silnikowym pergolą aluminiową
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Zewnętrzna wodoszczelna, silnikowa pergola aluminiowa z niestandardowym podwórkiem
| Pozycja: | wyciągająca się pergola z szyfrem |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4cm |
| Styl: | Pergola aluminiowa z wyciągającą się żaluzją |
Inteligentne regulowane okno żaluzji, systemy żaluzji słonecznych Inteligentne biuro
| Imię: | Regulowany 60 płaskich aluminiowych żaluzji fasadowy system architektonicznej kontroli słońca |
|---|---|
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 125 mm |


