Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum wall louvers ] mecz 319 Produkty.
SUNC 3x3m biała aluminiowa ścienna aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna wiatroodporna wodoodporna
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny, szary, biały |
| Funkcja produktu: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 3 * 3 M, niestandardowy rozmiar |
SUNC 6x3m Ręczna żaluzjowa pergola Zewnętrzna aluminiowa altana wiatroodporna ochrona przed słońcem
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcja: | Wodoodporna ręczna pergola żaluzjowa Winproof |
| Funkcja produktu: | zacienienie |
SUNC 6x3m biała aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna ochrona przed słońcem wodoodporna
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 6x3m, niestandardowy rozmiar |
3x3m zewnętrzna aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola wiatroodporna ochrona przeciwsłoneczna
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny, szary, biały |
| Funkcja1: | Bezpieczny i ruchomy |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
10 "X 10" zewnętrzna aluminiowa pergola Patio wodoodporna ogrodowa urządzona pergola
| Przedmiot: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; 10" X 10" ; 10" X |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
Pionowa pozioma żaluzja odporna na warunki atmosferyczne, aluminiowa żaluzja pogodowa Sun Control
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 88 MM |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Aluminiowy architektoniczny system fasadowy żaluzji Pusta płaska żaluzja pionowa pozioma
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
Dostosowany chowany dach Pergola Stop aluminium 260 mm Utlenianie anodowe
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Nóż: | 260 mm |
Aluminiowy system dachowy świetlika 3,0 mm z chowanym żaluzją
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Indywidualny system zaciemniania budynku architektonicznego z chowanym dachem aluminiowym |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
Dostosowane kolorowe systemy dachowe z żaluzjami Aerofoils Aluminium o szerokości 400/450 mm
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |


