Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sunshade pergola ] mecz 291 Produkty.
Aluminiowa składana chowana pergola dachowa Doczepiana altana boczna markiza ścienna
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Hotele / restauracje Chowany dach Pergola Ochrona przed warunkami atmosferycznymi z tkaniny PCV o wysokim napięciu
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Światowe Wystawy Sztuki Wykonującej Centrum PVC Pergola z wyciągalnym systemem dachu i ekranem bocznym
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żaglu: | powlekane PCV |
| Materiał żagla: | PVC |
| Wielkość: | Niestandardowe rozmiary pergoli z rozsuwanym dachem |
| Tkanina: | Pergola z rozsuwanym dachem, gramatura 850 g/m2 |
Wodoodporna altana Pergola Zdejmowany dach Pvc Pergola Dach ze światłami LED
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Dostosowany chowany dach zewnętrzny Automatyczny dach pergoli na basen
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Markiza PCV z chowanym dachem Pergola z przesuwnym baldachimem
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Markiza żagiel z PVC chowana markiza Pergola odporna na warunki atmosferyczne
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Kontrola aplikacji Parasol przeciwsłoneczny chowany dach Pergola wodoodporna
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |
Markiza Bioclimatica Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporny ogród zewnętrzny
| Przedmiot: | Ogród Pergola łuk |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biała, czarna zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcjonować: | wodoodporny, parasol przeciwsłoneczny, produkcja deszczu, projektowanie ogrodu; |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Ogrodowa wodoodporna zmotoryzowana aluminiowa pergola odporna na zgniliznę
| Przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwa w montażu aluminiowa pergola |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |


