Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sunshade pergola ] mecz 291 Produkty.
10 "X 12" zmotoryzowana aluminiowa pergola zewnętrzna pergola z żaluzjami
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Wielkość: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola o wymiarach 10' × 12' |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
4x4m silnikowe wyciągające się aluminiowe pergoły
| Pozycja: | Aluminiowa pergola tarasowa |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor produktu: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
Aluminiowy stopu elektrycznego Pergola z podłogiem
| Pozycja: | Pergola z żaluzjami elektrycznymi |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Pergola dachowa z elektryczną żaluzją |
Wszystkie ze stali nierdzewnej z silnikowanej wodoodpornej ogrodowej pergoły ze sprawdzeniem IP67
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Aluminiowa wyciągająca się pergola Produkt zmieniający grę do projektowania ogrodu Produkt Aluminiowa pergola
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
Wiatroodporna chowana aluminiowa pergola aluminiowa ręczna pergola Patio Pergola
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Ręczna pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Budynek ogrodowy Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna z żaluzjami 4X4m
| przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4X4m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z żaluzjami z napędem silnikowym |
Wiatroodporne, zmotoryzowane żaluzje aluminiowe Pergola Zewnętrzne rolety ogrodowe
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 3X3m ;3x4m ; 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Customized Szie 3x5m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Wodoszczelna, wiatroodporna, aluminium pergola do instalacji ściennej, aluminium pergola wyciągalna
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Zmiennik podłogowy z silnikiem Pergola aluminiowa 6063 T5
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | white , black ; biało-czarny ; gery ;brown ;customized size gery; brązowy; r |
| Rozmiar produktu: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; 5X3 m, 3X4 m, 4X4 m; Customized Szie Dostosowany rozmia |
| Styl: | wyciągająca się pergola z szyfrem |


