Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sunshade pergola ] mecz 291 Produkty.
Pionowa pozioma żaluzja odporna na warunki atmosferyczne, aluminiowa żaluzja pogodowa Sun Control
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 88 MM |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Rolety zewnętrzne wodoodporne Zip Track Rolety patio Roll Up Shade Window
| Nazwa: | Osłona przeciwsłoneczna tarasu, z napędem elektrycznym, zjazd na linie, ekran zewnętrzny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroszczelny Ekran Boczny |
| Kolor: | Kolor dostosowany |
| Wielkość: | Dostosowany rozmiar |
| Materiał produktu: | Poliester + powłoka UV |
Wodoszczelne okna rolety zewnętrzne okna opasowe okna podkrętowe
| Nazwa produktu: | Osłona przeciwsłoneczna tarasu, z napędem elektrycznym, zjazd na linie, ekran zewnętrzny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroszczelny Ekran Boczny |
| Wybierz kolor: | Kolor dostosowany |
| Wielkość: | Dostosowany rozmiar |
| Materiał: | Poliester + powłoka UV |
System dachowy świetlika z powłoką PVDF Wentylacja żaluzji
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
6063 T5 3.0mm System dachowy świetlika dachowego z powłoką proszkową
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Systemy dachowe żaluzji z powłoką PVDF Regulowana ręczna kontrola elewacji zewnętrznej
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Dzianiny Rolety zewnętrzne Okna Elektryczne Patio Wiatroszczelne
| Nazwa: | Rolety zewnętrzne |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
| Kolor: | Ciemnoszary, biały, czarny Dostosowane |
| Aplikacja: | Salon, sala konferencyjna, reklama, scena itp. |
| Format: | Inteligentne elektryczne rolety zewnętrzne |
Markiza chowana Acchitectural Dostosowany rozmiar w różnych kolorach
| Materiał: | Tkanina z włókna szklanego |
|---|---|
| Imię: | FCS acchitectural fasadowy system zdalnego sterowania silnikiem markizy, |
| Stosowanie: | Osłona przeciwsłoneczna |
| kolor: | Różnorodny |
| Podanie: | Wewnętrzna/Zewnętrzna |
Indywidualny system zdalnego sterowania silnikami chowanymi do markiz architektonicznych
| Materiał: | Tkanina z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie: | Osłona przeciwsłoneczna |
| Imię: | Indywidualny system zdalnego sterowania silnikiem markizy z fasadą architektoniczną |
| kolor: | Różnorodny |
| Podanie: | Wewnętrzna/Zewnętrzna |
Architektoniczna wodoodporna chowana markiza, chowane zewnętrzne markizy z pilotem zdalnego sterowania
| Materiał: | Tkanina z włókna szklanego |
|---|---|
| Imię: | Zaprojektowany system zdalnego sterowania silnikiem markizy architektonicznej fasady |
| Stosowanie: | Osłona przeciwsłoneczna |
| kolor: | Różnorodny |
| Podanie: | Wewnętrzna/Zewnętrzna |


