Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sunshade pergola ] mecz 291 Produkty.
Pilot zdalnego sterowania LED 10x12 Wodoodporny zmotoryzowany aluminiowy dach Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
SUNC PVDF 3.0mm Zewnętrzna składana nowoczesna aluminiowa pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Manual Garden Outdoor Aluminiowa Pergola Odporna na gryzonie z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | Pergola ręczna |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Zmotoryzowany ogród na zewnątrz Aluminiowa pergola odporna na gryzonie z ekranem błyskawicznym
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Bioklimatyczna zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami 10 "X 12" z roletami zewnętrznymi
| przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rozmiar: | 10' × 12' ; 10' × 12'; customized dostosowane |
| Styl: | Regulowana altana dachowa żaluzjowa |
Bez wysiłku zmontować wyciągający się dach pergola z dodanymi funkcjami pasków świetlnych LED
| Wykończenie żaglu: | Pergola PCV |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| Dodane funkcje: | Paski świetlne LED/łatwy montaż |
| Funkcja: | Odporna na deszcz, wodoodporna aluminiowa pergola |
| Projekt: | Naścienny lub wolnostojący |
Wszechstronna przestrzeń zewnętrzna z naszym składanym dachem, pergola wyciągająca i oświetlenie LED
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Dodane funkcje: | Paski świetlne LED/łatwy montaż |
| Wykończenie żaglu: | Pergola PCV |
| Instalacja: | Pozostałe urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8703 |
Wodoodporne zmotoryzowane systemy pergoli Pergola dachowa z żaluzją na ulewny deszcz
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Elektryczne chowane systemy dachowe żaluzjowe Zestawy pergoli PCV z zasłoną
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | PCV |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
SGS Eco Friendly Arbours Nowoczesna altana dachowa z aluminium na podwórku
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |


