Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof with zip screen ] mecz 167 Produkty.
Zindywidualizowany rozmiar Pergola z aluminium do ogrodu i basenu
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
Zindywidualizowana pergola aluminiowa z silnikiem do basenu zewnętrznego
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
SUNC 3x3m naścienna aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna wiatroodporna ochrona przeciwsłoneczna
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Aluminiowe pergole naścienne |
| Kolor: | Biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowe pergole naścienne |
| Przestrzeń w pokoju: | Budynek ogrodowy, na zewnątrz |
Inteligentna pergola aluminiowa z zdalnym sterowaniem i integracją domową
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Zastosowalna wodoszczelna pergola z aluminium z zdalnym sterowaniem
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
|---|---|
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Inteligentna pergola aluminiowa z zdalnym sterowaniem
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
4X6m 3x5m Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna do budowy ogrodu na zewnątrz
| przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4x4m ; 4x4m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; 3x5 |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Bioclimatic Garden Buliding Aluminiowa Pergola Wodoodporna
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Wykonana na zamówienie / zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Łatwy w montażu, zrównoważony, EKOLOGICZNY, odnawialne źródła, odporny na gryzonie, odporny na gnici |
| Dostępny system czujników: | Czujnik deszczu do aluminiowej pergoli z napędem |
Inteligentny ogród Słoneczny pokój Aluminiowy złóż słoneczny Parasole wypoczynkowe i rozrywkowe Pergola
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 pergola |
| Color: | white , black ; gery ;brown ;customized |
| Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie |
| Style: | Motorized louvered aluminium Pergola |
Sunc Outdoor Wodoodporne zmotoryzowane systemy pergoli Wytłaczane aluminium
| Przedmiot: | Pergola zewnętrzna z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwa w montażu pergola |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |


