Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof with zip screen ] mecz 167 Produkty.
Wiatroodporne, zmotoryzowane żaluzje aluminiowe Pergola Zewnętrzne rolety ogrodowe
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 3X3m ;3x4m ; 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Customized Szie 3x5m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Pergola aluminiowa z napędem zewnętrznym RGB Light 4X6m z żaluzjami
| przedmiot: | aluminiowa pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4X6m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Aluminiowa altana pergola z napędem RGB Light z roletami zewnętrznymi Zipscreen
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 10' × 12'; 10 '× 10'; 10 '× 13'; niestandardowy rozmiar |
| Nowoczesny styl: | Projekt światła RGB |
Wodoodporna ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna aluminiowa altana ogrodowa 4x4m
| Element pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał pergoli: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Osłona przeciwsłoneczna naścienna ręczna żaluzjowa pergola |
| Rozmiar produktu: | 4 * 4 M, 4 * 3 M, 3 * 3 M, niestandardowy rozmiar |
4x3m Wodoodporny ręczny żaluzjowy Pergola Aluminiowa altana na zewnątrz do ogrodu
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | obsługa 4*4 M, 4*3 M, rozmiar niestandardowy |
3x6m Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium Zewnętrzna wodoodporna altana ogrodowa
| Nazwa produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiały: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Niestandardowy kolor: | Czarna, biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar produktu: | Rozmiar niestandardowy 4*4 M, 4*3 M, 3x3m, 3x6m |
3x6m żaluzji zewnętrzny aluminiowy pergola wodoodporny budynek ogrodowy
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
Basen i ogród Pergola aluminiowa z dostosowanym rozmiarem
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Hardtop Louver Zmotoryzowany aluminiowy budynek ogrodowy Pergola ze światłem LED
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
Zewnętrzna aluminiowa pergola z żaluzjami 3x4m z napędem elektrycznym Biała wodoodporna markiza pergolaodporna
| Przedmiot: | Budynki ogrodowe pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana pergola |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |


