Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium alloy motorized zip track blinds ] mecz 281 Produkty.
Ochrona przed deszczem Zasilana żaluzją Pergola Odporna na gryzonie powłoka PVDF
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwy montaż |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
Wytłaczany budynek ogrodowy Wodoodporna pergola Łatwy montaż
| Przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwa w montażu pergola |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
Gazebo Louver Aluminiowa Pergola Aluminiowa Zewnętrzna Instrukcja Pergola Wiatroodporna
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Niestandardowy kolor |
| Funkcja1: | Bezpieczny i ruchomy |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
Wodoodporna ręczna aluminiowa pergola Hardtop Garden Building Altana
| Przedmiot: | Pergola ręczna |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Zewnętrzny nowoczesny dach żaluzjowy Aluminiowa pergola malowana proszkowo
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzne wodoodporne altany Aluminiowa pergola malowana proszkowo
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Dostosowywalne ogrody na zewnątrz Biały kolor Pergoły aluminiowe DIY Design ogrodu
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Inteligentna pergola aluminiowa z zdalnym sterowaniem
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Zindywidualizowana Pergola Kolor Aluminiowy Pergola wyciągalna w 3x3m Rozmiar
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Zindywidualizowany rozmiar Pergola z aluminium do ogrodu i basenu
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |


