Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium alloy motorized zip track blinds ] mecz 281 Produkty.
Zastosowalne okna z blokadą dla zewnętrznych i handlowych
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Colour: | Dark Grey /White/Custom Made Colour |
| Material: | Fabric |
Wyroby o masie nieprzekraczalnej, o masie nieprzekraczalnej
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
|---|---|
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Tor boczny: | Stop aluminium |
| Materiał: | Tkanina |
Dostosowywalne okna blokady Pelmets z 5% współczynnika otwartości i opcjonalny projekt
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
|---|---|
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
| Materiał: | Tkanina |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
Bez wysiłku kontrolować światło i temperaturę z tkaniny zewnętrznych przeciwdeszczowych
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
|---|---|
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
| Tor boczny: | Stop aluminium |
Ciemnoszare zasłony okienne typu blockout, idealne połączenie stylu i funkcjonalności
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
|---|---|
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| Materiał: | Tkanina |
Budynek ogrodowy Stalowa żaluzja Aluminiowa Pergola Wytłaczana odporna na zgniliznę
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Zewnętrzna chowana aluminiowa pergola aluminiowa instrukcja budowania ogrodu Pergola
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Ręczna pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Wiatroodporna chowana aluminiowa pergola aluminiowa ręczna pergola Patio Pergola
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Ręczna pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Bioclimatic Garden Buliding Aluminiowa Pergola Wodoodporna
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Wykonana na zamówienie / zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Łatwy w montażu, zrównoważony, EKOLOGICZNY, odnawialne źródła, odporny na gryzonie, odporny na gnici |
| Dostępny system czujników: | Czujnik deszczu do aluminiowej pergoli z napędem |
Łatwo montowana wodoodporna aluminiowa pergola z belką 6063
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Wykonana na zamówienie / zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Łatwy w montażu, zrównoważony, EKOLOGICZNY, odnawialne źródła, odporny na gryzonie, odporny na gnici |
| Dostępny system czujników: | Czujnik deszczu do aluminiowej pergoli z napędem |


