Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
Rolety zewnętrzne z prowadnicami ZIP Maks. szerokość 6 m Możliwość dostosowania
| Wielkość: | Dostosowywalne |
|---|---|
| Odpowiednie do:: | Zewnętrzne zastosowanie mieszkalne lub komercyjne |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| Materiał: | Tkanina |
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
Śledzik z wyłączeniem zębatka w ciemno szarym / białym / kolorze niestandardowym do użytku mieszkalnego lub komercyjnego do 6 m wysokości
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
|---|---|
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Materiał: | Tkanina |
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
Dostosowane do rozmiaru narzędzia ogrodnicze z aluminium doskonałe do potrzeb ogrodu
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Wodoszczelna, wiatroodporna, silnikowa pergola aluminiowa doskonały dodatek do przestrzeni zewnętrznej.
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Integracja inteligentnego domu Aluminiowy okrągły kij do systemu sterowania projektowaniem ogrodu i zastosowania sceny
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Pergola aluminiowa Najlepsze rozwiązanie do projektowania ogrodu z silnikowaną pergolą aluminiową
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Aluminiowa wyciągająca się pergola do scen na zewnątrz sterowana zdalnym sterowaniem i integracją inteligentnego domu
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
Konfigurowalne rolety zaciemniające chowane z prowadnicami bocznymi wykonane z stopu aluminium
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
|---|---|
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
30% współczynnik otwartości Żyrandolki dla stylowego i nowoczesnego dodatku do dowolnej przestrzeni
| Materiał: | Tkanina |
|---|---|
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
| Tor boczny: | Stop aluminium |
Rolety zewnętrzne z zamkiem błyskawicznym do okien z bocznymi prowadnicami ze stopu aluminium do zastosowań mieszkalnych i komercyjnych
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
|---|---|
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
Instalacja DIY lub profesjonalna dla zewnętrznych żaluzji w warunkach mieszkaniowych lub komercyjnych
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
|---|---|
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| Tor boczny: | Stop aluminium |
| Materiał: | Tkanina |
Zastosowalne żaluzje z żaluzjami okna pokrywające każdą przestrzeń Maksymalny rozmiar 6 M Wysokość
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
|---|---|
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Tor boczny: | Stop aluminium |


