Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof garden gazebo aluminium ] mecz 93 Produkty.
Tkanina PVC Zwijany ekran boczny markizy Aluminiowa dostosowana zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Gazabo
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Sunc Outdoor Wodoodporne zmotoryzowane systemy pergoli Wytłaczane aluminium
| Przedmiot: | Pergola zewnętrzna z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwa w montażu pergola |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
4x4m Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjowym budynkiem ogrodowym na dachu
| Nazwa produktu: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał żaluzji: | Pergola aluminiowa |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Funkcjonować: | Wodoodporny, osłona przeciwsłoneczna, produkcja deszczu |
3x3m zewnętrzna aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola wiatroodporna ochrona przeciwsłoneczna
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny, szary, biały |
| Funkcja1: | Bezpieczny i ruchomy |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
10 '× 13' Aluminiowa zewnętrzna żaluzjowa pergola Patio Patio Patio z regulowanym dachem
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
| Kolor produktu: | szara, dostosowana ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | Ręczna pergola żaluzjowa 10' × 13' |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Aluminiowe zmotoryzowane zestawy dachowe Pergola z żaluzjami Wodoodporny dach tarasowy altany
| Pozycja produktu: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
4 x 4 m Ręczna aluminiowa pergola z żaluzjami wodoodporna do budowy ogrodu na zewnątrz
| Nazwa pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Kolor: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Łatwy w montażu i instalacji |
| Rozmiar produktu: | 4*4M, 4*3M,3*3M,6*3M aluminiowa pergola |
Aluminiowy zestaw dachów pergoli z motoryzowanym wodoodpornym systemem sterowania zdalnego
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
|---|---|
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Obciążenie śniegiem 160 kg / M2 Bioklimatyczna dołączona zadaszona pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzny baldachim dachowy Aerofoil Sun Aluminiowy żaluzjowy z pergolą o grubości 265 mm
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |


