Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof energy zip track blinds ] mecz 63 Produkty.
Rolety ZIP z wysokim współczynnikiem otwarcia w kolorze ciemnoszarym / białym / kolorze na zamówienie 5% 10% 30% 100% Maksymalny rozmiar 6 M szerokości
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
|---|---|
| Odpowiednie do:: | Zewnętrzne zastosowanie mieszkalne lub komercyjne |
| Materiał: | Tkanina |
| Tor boczny: | Stop aluminium |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
Zewnętrzne rolety Zip Track Wszechstronne osłony okienne dla zewnętrznych pomieszczeń mieszkalnych lub handlowych
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
|---|---|
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| Materiał: | Tkanina |
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
Instalacja DIY lub profesjonalna dla zewnętrznych żaluzji w warunkach mieszkaniowych lub komercyjnych
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
|---|---|
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| Tor boczny: | Stop aluminium |
| Materiał: | Tkanina |
Rolety z zamkiem błyskawicznym ze stopu aluminium z funkcją wodoodporności w przestrzeniach komercyjnych
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
|---|---|
| Tor boczny: | Stop aluminium |
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
| Odpowiednie do:: | Zewnętrzne zastosowanie mieszkalne lub komercyjne |
Zastosowalne ściany zewnętrzne w ciemnym szarym / białym / kolorystycznym kolorze Długotrwały
| Materiał: | Tkanina |
|---|---|
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
| Tor boczny: | Stop aluminium |
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
Śledzik z wyłączeniem zębatka w ciemno szarym / białym / kolorze niestandardowym do użytku mieszkalnego lub komercyjnego do 6 m wysokości
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
|---|---|
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Materiał: | Tkanina |
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
Zasłony zewnętrzne roletowe z prowadnicami Zip Track do użytku domowego lub komercyjnego, z bocznymi prowadnicami ze stopu aluminium, montaż DIY lub profesjonalny
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
|---|---|
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
| Tor boczny: | Stop aluminium |
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
Wykonane na zamówienie kolorowe zasłonięte wyciągające się rolety
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
|---|---|
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
| Materiał: | Tkanina |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
Fasada Sunshade Wodoodporna Zip Track Rolety Ochrona przed wiatrem
| Nazwa: | Elektryczna inteligentna żaluzja, zmotoryzowane rolety zewnętrzne zaciemniające |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Canopy Restaurant Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| Kolor: | różny |
| Rozmiar: | dostosowane |
| Tkanina: | Poliester + powłoka UV |
Zmotoryzowane rolety zewnętrzne Wodoodporne rolety przeciwsłoneczne do okien Patio Zip Track Rolety
| Nazwa produktu: | Zmotoryzowane rolety zewnętrzne |
|---|---|
| Rozmiar: | Rolety zewnętrzne o niestandardowym rozmiarze |
| Kolor: | Ciemnoszare, białe, czarne dostosowane rolety zewnętrzne |
| Aplikacja: | Salon, sala konferencyjna, reklama, scena itp. |
| Format: | Elektryczne rolety zewnętrzne |


