Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof electric aluminium pergola ] mecz 212 Produkty.
3x3m Zewnętrzna aluminiowa Pergola Budynek ogrodowy Zmotoryzowany żaluzj Pergola Gazebo
| Nazwa produktu: | Aluminiowy budynek ogrodowy Pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Pergola aluminiowa |
| Kolor pergoli: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Funkcjonować: | Wodoodporność, ochrona przeciwsłoneczna, ochrona przed ogniem i rdzą |
4x4m Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjowym budynkiem ogrodowym na dachu
| Nazwa produktu: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał żaluzji: | Pergola aluminiowa |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Funkcjonować: | Wodoodporny, osłona przeciwsłoneczna, produkcja deszczu |
Basen i ogród Pergola aluminiowa z dostosowanym rozmiarem
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Zindywidualizowana pergola aluminiowa z silnikiem do basenu zewnętrznego
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
4x4m Regulowana ręczna żaluzjowa pergola Wodoodporna aluminiowa altana dachowa
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
5m X 3m Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola Patio Pokrycie dachowe Wodoodporna altana ogrodowa
| Przedmiot: | pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
Wodoodporna zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola ogrodowa Altana ogrodowa Patio Pokrycie dachu
| Pozycja produktu: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
4x3m Wodoodporny ręczny żaluzjowy Pergola Aluminiowa altana na zewnątrz do ogrodu
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | obsługa 4*4 M, 4*3 M, rozmiar niestandardowy |
Wodoodporna ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna aluminiowa altana ogrodowa 4x4m
| Element pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał pergoli: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Osłona przeciwsłoneczna naścienna ręczna żaluzjowa pergola |
| Rozmiar produktu: | 4 * 4 M, 4 * 3 M, 3 * 3 M, niestandardowy rozmiar |
4 x 4 m Ręczna aluminiowa pergola z żaluzjami wodoodporna do budowy ogrodu na zewnątrz
| Nazwa pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Kolor: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Łatwy w montażu i instalacji |
| Rozmiar produktu: | 4*4M, 4*3M,3*3M,6*3M aluminiowa pergola |


