Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ garden aluminium louvered pergola ] mecz 238 Produkty.
Dostosowywalne ogrody na zewnątrz Biały kolor Pergoły aluminiowe DIY Design ogrodu
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Zmiennik podłogowy z silnikiem Pergola aluminiowa 6063 T5
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | white , black ; biało-czarny ; gery ;brown ;customized size gery; brązowy; r |
| Rozmiar produktu: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; 5X3 m, 3X4 m, 4X4 m; Customized Szie Dostosowany rozmia |
| Styl: | wyciągająca się pergola z szyfrem |
Zindywidualizowana pergola aluminiowa z silnikiem do basenu zewnętrznego
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
Zewnętrzny niestandardowy zmotoryzowany aluminiowy dach żaluzjowy Pergola ze światłem RGB
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ;12' × 20' ;10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
10 "X 10" zewnętrzny dach patio zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | Aluminiowa pergola o wymiarach 10' × 10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
10 "X 10" zewnętrzna aluminiowa pergola Patio wodoodporna ogrodowa urządzona pergola
| Przedmiot: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; 10" X 10" ; 10" X |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
10 "X 12" Diy żaluzjowy dach zewnętrzna pergola aluminiowa wodoodporna ogrodowa patio
| Przedmiot: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; Customized Szie Dostosowany rozmi |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
Pergola elektryczna, wodoszczelna, wiatroodporna, z aluminium, do ogrodu/na zewnątrz
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
Ogrodowa, dostosowana, zmotoryzowana, aluminiowa pergola, montowana do ściany
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
Pergola aluminiowa z napędem na ścianie
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |


