Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ function aluminum pergola ] mecz 342 Produkty.
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola 12 "X 20" z regulowanym dachem i żaluzjami Zipscreen
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar produktu: | 10' × 10'; 10' × 13'; 10' × 20'; 12' × 20' ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
10 "X 10" zewnętrzny dach patio zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | Aluminiowa pergola o wymiarach 10' × 10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
3 X 3 Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna ogrodowa pergola Patio z roletami zewnętrznymi
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola żaluzjowa z napędem silnikowym |
Pergola aluminiowa z silnikiem z systemem drenażowym
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
5m x 3m silnikowy dach z podłogą aluminiową pergola patio zewnętrzne
| Pozycja produktu: | Aluminiowa pergola tarasowa |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
SUNC PVDF 3.0mm Zewnętrzna składana nowoczesna aluminiowa pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Pergola aluminiowa z napędem zewnętrznym RGB Light 4X6m z żaluzjami
| przedmiot: | aluminiowa pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4X6m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
3X5 4x4 Szary zmotoryzowany aluminiowy budynek ogrodowy Pergola z roletami zewnętrznymi
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;;3x5 ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Wodoodporna, wiatroodporna, silnikowa pergola aluminiowa, wielkość 3x3m, 4x4m, 3x4m, 3x6m, 5x3m
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Pergola aluminiowa z silnikiem do projektowania ogrodów
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |


