Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ function aluminum pergola ] mecz 342 Produkty.
Chowana markiza przeciwsłoneczna SUNC Niestandardowy system PVC Pergola z przesuwnym baldachimem
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Powłoka PVDF Aluminiowe żaluzje przeciwsłoneczne 250 Aeroscreen Architectural Dostosowany kolor
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Nazwa produktu: | 250 Architektoniczny system kontroli słońca Aeroscreen aluminiowych żaluzji przeciwsłonecznych |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Aluminiowe, odporne na wiatr rolety zewnętrzne, odporne na promieniowanie UV z altanką pergolą
| Imię: | Odporne na wiatr aluminiowe rolety zewnętrzne z altanką Pergola |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| tkanina: | Poliester + powłoka UV |
Rolety zewnętrzne Zip Track Proof UV Różne kolory do aluminiowej altany Pergola
| Imię: | Odporne na wiatr aluminiowe rolety zewnętrzne z altanką Pergola |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| tkanina: | Poliester + powłoka UV |
Zmotoryzowane rolety zewnętrzne odporne na promieniowanie UV System osłon przeciwsłonecznych z aluminiową altaną Pergola
| Imię: | Odporne na wiatr aluminiowe rolety zewnętrzne z altanką Pergola |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| tkanina: | Poliester + powłoka UV |
Konstrukcja na dużą skalę Systemy dachów żaluzjowych ze stopu aluminium Dekoracja aeroscreen
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Imię: | Aeroscreen ze stopu aluminium chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczne zastosowanie elewa |
Powłoka PVDF System dachowy z żaluzjami ze stopu aluminium Publiczny budynek mieszkalny ze stopu aluminium
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
Aerofoil Aluminiowe chowane systemy dachowe żaluzjowe Sterowanie oświetleniem elewacji budynku
| Imię: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Aerofoil Aluminiowy pionowy chowany dach żaluzjowy, regulowany dach żaluzjowy
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
| Projekt: | Bezpłatny |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
System dachów żaluzjowych ze stopu aluminium o grubości 1,0 - 3,0 mm Instalacja pionowa / pozioma
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Imię: | Aeroscreen ze stopu aluminium chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczne zastosowanie elewa |


