Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ function aluminum pergola ] mecz 342 Produkty.
Nowoczesne wodoodporne rolety zewnętrzne Pergola aluminiowa z szybami przesuwnymi
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Nowoczesna wodoodporna zewnętrzna pergola aluminiowa z przesuwnymi okularami
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x3;4x6 |
| Styl: | zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
Nowoczesna, wodoodporna na zewnątrz, silnikowa, regulowana, z okładką aluminiową, pergola
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x3;4x6; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Bez wysiłku rozszerz przestrzeń mieszkalną z aluminium
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Aluminiowa wyciągająca się pergola do scen na zewnątrz sterowana zdalnym sterowaniem i integracją inteligentnego domu
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
3x6m Aluminiowe narzędzia ogrodnicze
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Zindywidualizowany rozmiar Aluminiowy Rod okrągły dla projektów budowy pergolu aluminiowej
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Wodoszczelna, wiatroodporna, aluminium pergola do ogrodów
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Aluminiowa pergola zwrotna wodoodporna, wiatroodporna, pergola aluminiowa do bezproblemowego życia na zewnątrz
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Smart Pergola Aluminium wodoodporne Wiatroodporne sterowalne
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |


