Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum wall louvers ] mecz 319 Produkty.
Zewnętrzne wodoodporne altany Aluminiowa pergola malowana proszkowo
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Sunc Outdoor Wodoodporne zmotoryzowane systemy pergoli Wytłaczane aluminium
| Przedmiot: | Pergola zewnętrzna z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwa w montażu pergola |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
3x6m żaluzji zewnętrzny aluminiowy pergola wodoodporny budynek ogrodowy
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
Hardtop Louver Zmotoryzowany aluminiowy budynek ogrodowy Pergola ze światłem LED
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
Aluminiowa altana pergola z napędem RGB Light z roletami zewnętrznymi Zipscreen
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 10' × 12'; 10 '× 10'; 10 '× 13'; niestandardowy rozmiar |
| Nowoczesny styl: | Projekt światła RGB |
10 "X 12" zmotoryzowana aluminiowa pergola zewnętrzna pergola z żaluzjami
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Wielkość: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola o wymiarach 10' × 12' |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Wodoodporna zmotoryzowana aluminiowa żaluzja 4 x 4 Pergola ogrodowa Zewnętrzne patio ogrodowe
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Pergola z aluminium silnikowego 3x6m do biura
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Basen i ogród Pergola aluminiowa z dostosowanym rozmiarem
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Nowoczesna, wodoodporna na zewnątrz, silnikowa, regulowana, z okładką aluminiową, pergola
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x3;4x6; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |


