Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum wall louvers ] mecz 319 Produkty.
School Skylight Louver System Grubość 1,0 ~ 3,0 mm Wnętrze Jasne środowisko dowód
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
430 Silver Skylight Louver System Powlekanie proszkowe Wodoodporny dostosowany kolor
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Nazwa produktu: | Ściana zewnętrzna 430 srebrna Aeroscreen biały aluminiowy system świetlików dachowych fasada archite |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Grubość 1,0 ~ 3,0 mm architektoniczne metalowe żaluzje, odporne na warunki atmosferyczne żaluzje regulowane
| Projekt: | Wolny |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Bambusowa odporność na warunki atmosferyczne Grubość żaluzji 1,0 ~ 3,0 mm Anodowanie powłoki poliestrowej
| Imię: | Regulowany aluminiowy system fasadowy z żaluzjami Aerofoils odporny na warunki atmosferyczne, archit |
|---|---|
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Samodzielna pergola aluminiowa z silnikiem do basenu w konstrukcji ściennej
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Zastosowana kolorowa pergola aluminiowa do zamontowania na ścianie
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Zindywidualizowana Pergola Kolor Aluminiowy Pergola wyciągalna w 3x3m Rozmiar
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Wodoodporna, wiatroodporna, aluminiowa, wyciągająca się pergola do ogrodu i basenu
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Wyposażony w silnik Pergola Louvered Aluminium Outdoor Modern With Waterproof Zip Screen Blinds
| Pozycja: | Pergola z aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Regulowany hardtop Outdoor Louvered Pergola odporny na gnicie SGS
| Przedmiot: | Pergola z żaluzjami na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwy montaż |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |


