Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sun louvers ] mecz 272 Produkty.
Żagiel z PCV Nowoczesna regulowana pergola z chowanym dachem
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Bioklimatyczny chowany dach Pergola Ochrona przed deszczem o szerokości 13,5 m
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Markiza żagiel z PVC chowana markiza Pergola odporna na warunki atmosferyczne
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Pergola Bioclimatic z napędem elektrycznym o wysokiej wytrzymałości
| Imię: | Wytrzymała, bioklimatyczna, zmotoryzowana, aluminiowa, chowana markiza z PVC |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | Poliester 850g/m2 |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Aluminiowa rama PCV Żagiel chowany dach Pergola Pilot zdalnego sterowania
| Imię: | Wytrzymała, bioklimatyczna, zmotoryzowana, aluminiowa, chowana markiza z PVC |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | Poliester 850g/m2 |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Kontrola aplikacji Parasol przeciwsłoneczny chowany dach Pergola wodoodporna
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |
Led Light Chowana markiza dachowa odporna na warunki atmosferyczne z roletami
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |
Wytłaczany budynek ogrodowy Wodoodporna pergola Łatwy montaż
| Przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Funkcja1: | Łatwa w montażu pergola |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
Regulowana wodoodporna zmotoryzowana aluminiowa pergola Eco Friendly
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Mechanizmy Ogród Bioklimatyczna aluminiowa pergola Łatwy montaż
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |


