Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof with zip screen ] mecz 167 Produkty.
Zmotoryzowany ogród na zewnątrz Aluminiowa pergola odporna na gryzonie z ekranem błyskawicznym
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Wodoodporny dach żaluzjowy Aluminiowa Pergola Outdoor Bioclimatic
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Wykonana na zamówienie / zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Łatwy w montażu, zrównoważony, EKOLOGICZNY, odnawialne źródła, odporny na gryzonie, odporny na gnici |
| Dostępny system czujników: | Czujnik deszczu do aluminiowej pergoli z napędem |
3 "X 4" zmotoryzowany żaluzjowy dach Pergola Wodoodporne zewnętrzne aluminiowe patio ogrodowe
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Aluminiowy stopu elektrycznego Pergola z podłogiem
| Pozycja: | Pergola z żaluzjami elektrycznymi |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Pergola dachowa z elektryczną żaluzją |
Ogrodny podłogę dach Aluminium Bioklimat Pergola 3x4 patio na zewnątrz
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | 3x4 ; 3x4 ; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; aluminium pergola < |
| Styl: | Nowoczesna, wysuwana pergola z żaluzjami |
Patio Zewnętrzna regulowana żaluzjowa altana dachowa Pergola z roletami przeciwsłonecznymi Ziptrack
| przedmiot: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rozmiar: | 10' × 12' ; 10' × 12'; 10' × 10' ;customized 10 ' |
| Styl: | Regulowana żaluzjowa pergola dachowa |
Zewnętrzny stopu aluminiowego 6063 Pergola z podłogą z systemem testowania i drenażu IP67
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Aluminiowa pergola z napędem żaluzjowym, regulowana wodoodporna
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzny nowoczesny dach żaluzjowy Aluminiowa pergola malowana proszkowo
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z bokami Czarna żaluzjowa pergola ogrodowa na dachu
| Przedmiot: | pergola dachowa z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | pergole czarne |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola żaluzjowa |


