Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium alloy motorized zip track blinds ] mecz 281 Produkty.
Śledzik z wyłączeniem zębatka w ciemno szarym / białym / kolorze niestandardowym do użytku mieszkalnego lub komercyjnego do 6 m wysokości
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
|---|---|
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Materiał: | Tkanina |
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
Wykonane na zamówienie kolorowe żelazne żaluzje z aluminium stopu bocznego toru 6M wysokości
| Odpowiednie do:: | Zewnętrzne zastosowanie mieszkalne lub komercyjne |
|---|---|
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Materiał: | Tkanina |
Wykonane na zamówienie zewnętrzne elektryczne, z silnikiem, żaluzje na ekranie ZIP
| Tor boczny: | Stop aluminium |
|---|---|
| Odpowiednie do:: | Zewnętrzne zastosowanie mieszkalne lub komercyjne |
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
| Materiał: | Tkanina |
Ślusarki z oponami z mieszkaniowymi lub handlowymi na zewnątrz z bocznym ścieżkiem z stopem aluminium i współczynnikiem otwartości 5%
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| Odpowiednie do:: | Zewnętrzne zastosowanie mieszkalne lub komercyjne |
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
| Materiał: | Tkanina |
Ulepsz swoją przestrzeń z żaluzjami 10% czynnik otwartości Aluminiowy stopienie boczny tor i DIY lub profesjonalna instalacja
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
|---|---|
| Tor boczny: | Stop aluminium |
| Materiał: | Tkanina |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
Śledzące ściany zewnętrzne z cyprykiem przeciwmogłe dla deszczu Chronić i poprawić przestrzeń z DIY lub profesjonalną instalacją
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
|---|---|
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Odpowiednie do:: | Zewnętrzne zastosowanie mieszkalne lub komercyjne |
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
Bez wysiłku i stylowy blokadę okna Pelmets Zip ścieżki rolety z DIY lub profesjonalnej instalacji
| Wielkość: | Dostosowywalne |
|---|---|
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Tor boczny: | Stop aluminium |
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
Maksymalny rozmiar 6 M Wysokość Tkanina Zip Track Blinds Dostosowywalne i przystępne cenowo
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
|---|---|
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
Rolety zewnętrzne z zamkiem błyskawicznym do okien z bocznymi prowadnicami ze stopu aluminium do zastosowań mieszkalnych i komercyjnych
| Rodzaj produktu: | Zasłona okienna |
|---|---|
| największy rozmiar: | 6m szerokości, 6m wysokości |
| Czynnik otwartości: | 5% 10% 30% 100% Opcjonalnie |
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Funkcja: | Przeciwdeszczowe, wodoodporne rolety zapinane na zamek |
30% współczynnik otwartości Żyrandolki dla stylowego i nowoczesnego dodatku do dowolnej przestrzeni
| Materiał: | Tkanina |
|---|---|
| Kolor: | Kolor ciemnoszary / biały / wykonany na zamówienie |
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Instalacja: | DIY lub profesjonalista |
| Tor boczny: | Stop aluminium |


